Техномаркет - ELECTROLUX EOF-5H40BX

ELECTROLUX EOF-5H40BX

-35%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29392446
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
16,991 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 65л 600 SurroundCook AquaClean КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ГОЛЕМ ВЕНТИЛАТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.3/56/55

Слични производи