Техномаркет - FAVORIT BIO-65X

FAVORIT BIO-65X

-17%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29397612
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,599 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 65л 8 ПРОГРАМИ ВЕНТИЛАТОР ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.5/59.5/57.5

Слични производи