Техномаркет - TEFAL VC145130 АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА

TEFAL VC145130 АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5006513
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,974 ден.

УРЕД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 900W ВОЛУМЕН 6Л 2 САДОВИ ОТПОРЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕТО ВИДЛИВО НИВО НА ВОДА

Слични производи