Техномаркет - PHILIPS EP2231/40 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

PHILIPS EP2231/40 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: PHILIPS
Шифра: 5013532
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,499 ден.

SMART цена:
26,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,8 Л КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ ЗА МЛЕКО 0,26 Л КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ОТПАД 12 ДОЗИ КАПАЦИТЕТ НА КАФЕ ВО ЗРНО 275 Г. ПРИТИСОК НА ПУМПАТА 15 БАРИ 3 ПОСТАВКИ ЗА ЈАЧИНА НА АРОМАТА 12 ПОСТАВКИ ЗА МЕЛНИЦАТА 3 ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ПОДЕСУВАЊА НА ДОЛЖИНАТА НА КАФЕТО МАКС. ВИСИНА НА ЧАШАТА 150 ММ ОПЦИЈА ЗА ДВЕ ШОЛЈИ ЕКРАН НА ДОПИР ЕКОЛОШКА ПОСТАВКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 1500 W ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ НАПОН 230 V БОЈА ЦРНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 100 СМ ТЕЖИНА 8 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 246 x 371 x 433 ММ

Слични производи