Техномаркет - KRUPS XP341010 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

KRUPS XP341010 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: KRUPS
Шифра: 5010241
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,299 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ МОЌНОСТ 1460 W ПОГОДЕН ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЛАДНИ И ТОПЛИ ПИЈАЛАЦИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 1Л ПРИТИСОК 15 БАРИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ НЕАКТИВНОСТ ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ТЕРМООБЛОК КОМПАКТЕН СИСТЕМ. БОЈА ЦРНА

Слични производи