Техномаркет - PANASONIC KX-TS500FXW

PANASONIC KX-TS500FXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 736167
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

-ЖИЧЕН ТЕЛЕФОН 3 НАЧИНА НА ЗВОНЕЊЕ ШЕСТ НИВОА ЈАЧИНА НА ЗВУК ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ НА ЅИД БЕЛА БОЈА

Слични производи