Техномаркет - PANASONIC KX-TS500FXB

PANASONIC KX-TS500FXB


Производител: PANASONIC
Шифра: 736259
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

-ЖИЧЕН ТЕЛЕФОН ПОВТОРНО БИРАЊЕ FLASH ФУНКЦИЈА 3 НАЧИНА НА ЗВОНЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МОНТИРАЊЕ НА ЅИД ЦРНА БОЈА

Слични производи