Техномаркет - SAMSUNG C-61R2CAST ПЛОТНА

SAMSUNG C-61R2CAST ПЛОТНА

-16%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 736612
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,499 ден.

SMART цена:
18,992 ден.

СТАКЛОКЕРАМИЧKА ПЛОТНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ 6 ГРЕЈНИ ЗОНИ СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ TOUCH SCREEN ЦРНА БОЈА ДИМЕНЗИИ Ш/Д/ 57,5/50,5

Слични производи