Техномаркет - ELECTROLUX EHF-6547FXK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-6547FXK ПЛОТНА

-17%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738894
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ЕЛЕКТРОНСКА КОМАНДА ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ВКУПНА МОЌ 7100 W 1 ОВАЛНА ПЛОЧА

Слични производи