Техномаркет - ELECTROLUX EHF-6241 FOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-6241 FOK ПЛОТНА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737648
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,799 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛО КЕРАМИКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ 1 ЗОНА СО ПРОШИРУВАЊЕ СЕНЗОРСКО КОМАНДУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ОСТАНАТА ТОПЛИНА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ВКУПНА ЈАЧИНА 6000 W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗ РАМКА ШИРОЧИНА 60 CM

Слични производи