Техномаркет - ELECTROLUX EHF-6343FOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-6343FOK ПЛОТНА

-12%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737764
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,990 ден.

-КЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ СЕНЗОРСКИ КОМАНДИ ТАЈМЕР ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА

Слични производи