Техномаркет - PANASONIC KX-TS520FXB

PANASONIC KX-TS520FXB


Производител: PANASONIC
Шифра: 737161
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
749 ден.

ЖИЧЕН ТЕЛЕФОН 3 ЈАЧИНИ НА ЅВОНЕЊЕ 3 БРОЕВИ ЗА БРЗО БИРАЊЕ REDIAL ФУНКЦИЈА

Слични производи