Техномаркет - AEG BEE-431310M ФУРНА

AEG BEE-431310M ФУРНА

-17%

Производител: AEG
Шифра: 740916
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ: 71 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А НИВО НА БУЧАВА 47 ДБ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЧ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ СО ВОДА КРУЖЕН ГРЕЈАЧ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ МАТЕРИЈАЛ : НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАШТИТЕН СЛОЈ ПРОТИВ ОТПЕЧАТОЦИ ДИМЕНЗИИ : 594X595X567 ММ

Слични производи