Техномаркет - ELECTROLUX ESM-3310 МИКСЕР

ELECTROLUX ESM-3310 МИКСЕР


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29287741
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,949 ден.

МИКСЕР СО САД 5 БРЗИНСКИ ПОСТАВКИ МОЌНОСТ: 450 W ЦВРСТ САД ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВИСИНА, ММ: 366 ШИРИНА, ММ: 309 ДЛАБОЧИНА, ММ: 219 НЕТО ТЕЖИНА, КГ: 2.3 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1 М Повеќе за производот...

Слични производи