Техномаркет - BOSCH MFQ3030S МИКСЕР

BOSCH MFQ3030S МИКСЕР

-17%

Производител: BOSCH
Шифра: 736660
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 350 W MATАЛКИ ЗА МЕШАЊЕ МАТАЛКИ ЗА МЕСЕЊЕ 4 БРЗИНИ ДОДАТНО ТУРБО КОПЧЕ потекло:Словенија

Слични производи