Техномаркет - GORENJE M-450 WS МИКСЕР

GORENJE M-450 WS МИКСЕР

-10%

Производител: GORENJE
Шифра: 5005671
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,599 ден.

МИКСЕР СО САД МОЌНОСТ 450 W ТУРБО КОПЧЕ ЗА ФУНКЦИЈА ЗА ИНСТАНТ ЕКСТРА МОЌНОСТ; ПУЛСНА ФУНКЦИЈА БЕЗБЕДНО ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ РОТИРАЧКО КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ И КОНТРОЛА; АВТОМАТСКО ОТПУШТАЊЕ НА МАТАЛКИЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ; КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МАТЕЊЕ: 2 L; ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ; КУЌИШТЕ ОД ПЛАСТИКА И МЕТАЛ; ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧНИОТ КАБЕЛ: 2 M БРОЈ НА БРЗИНИ 5 МАТАЛКИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА БЕЛА ТЕЖИНА: 3,5 КГ ДИМЕНЗИИ 31,5 X 27,7 X 28,7 СМ

Слични производи