Техномаркет - PHILIPS HR-3705/00 МИКСЕР

PHILIPS HR-3705/00 МИКСЕР

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665761
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
1,679 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 300 W 5 БРЗИНИ + ТУРБО ФУНКЦИЈА ВКЛУЧЕНИ ПАР ТЕНКИ МЕШАЛКИ ЗА ШЛАГ , ПАР КУКИ ЗА ТЕСТО ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 186 Х 84 Х 154 ММ ТЕЖИНА 0.852 KG ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,2 М НАПОН 220 - 240 V БОЈА БЕЛА

Слични производи