Техномаркет - BOSCH MFQ-36460S МИКСЕР

BOSCH MFQ-36460S МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 737906
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 450W МАТАЛКИ ЗА ШЛАГ И ЗА ТЕСТО САД ЗА МЕШАЊЕ КОПЧЕ ЗА ВАДЕЊЕ НА МЕШАЛКИ

Слични производи