Техномаркет - TEFAL K2320714 НОЖ 20СМ

TEFAL K2320714 НОЖ 20СМ


Производител: TEFAL
Шифра: 29288861
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

КУЈНСКИ НОЖ ИДЕАЛЕН ЗА ПРЕЦИЗНИ СЕЧЕЊА НА ПРОИЗВОДИТЕ СО КОРА НО СО МЕК ЕНТЕРИЕР МАТЕРИЈАЛ НА СЕЧИЛОТО НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕРГОНОМСКА РАЧКА СО МЕК ДОПИР НА НАЈЧУВСТВИТЕЛНАТА ОБЛАСТ ДОЛГОТРАЈНА ОСТРИНА БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи