Техномаркет - TEFAL K2071714 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K2071714 КУЈНСКИ ПРИБОР

-20%

Производител: TEFAL
Шифра: 739246
Достапност: залиха
Редовна Цена:
549 ден.

SMART цена:
439 ден.

МАТАЛКА НАМЕНЕТА ЗА МАТЕЊЕ НА ЈАЈЦА, КРЕМОВИ И СЛ. МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ ЕРГОНОМСКА РАЧКА ЛЕСНА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи