Техномаркет - TEFAL 2744712 ПРЕСА ЗА КОМПИРИ

TEFAL 2744712 ПРЕСА ЗА КОМПИРИ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 736618
Достапност: залиха
Редовна Цена:
179 ден.

SMART цена:
152 ден.

ПРИБОР ЗА ПАСИРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи