Техномаркет - TEFAL K2070714 РЕНДЕ

TEFAL K2070714 РЕНДЕ

-72%

Производител: TEFAL
Шифра: 739226
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
199 ден.

РЕНДЕ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАШТИТА ЗА ЧУВАЊЕ ЕРГОНОМСКА РАЧКА

Слични производи