Техномаркет - TEFAL K2060514 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K2060514 КУЈНСКИ ПРИБОР


Производител: TEFAL
Шифра: 739260
Достапност: залиха
Редовна Цена:
399 ден.

ЛАЖИЦА ЗА ЦРПЕЊЕ ОТПОРНА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ СИЛИКОНСКИ ПРСТЕН КОЈ ГО СПРЕЧУВА ИСКАЧУВАЊЕТО НА ТОПЛИНАТА ДО РАЧКАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи