Техномаркет - TEFAL K3170314 ШИШЕ

TEFAL K3170314 ШИШЕ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29288863
Достапност: залиха
Редовна Цена:
449 ден.

SMART цена:
381 ден.

ДЕТСКО ШИШЕ КАПАЦИТЕТ: 0,4L, ЦЕЛОСНО ХЕРМЕТИЧКИ ДИЗАЈН КОЈ СПРЕЧУВА СЛУЧАЈНО ПРОТЕКУВАЊЕ. ИЗРАБОТКА ОД ЛЕСНА, НО ИЗДРЖЛИВА TRITAN TR ПЛАСТИКА, БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ. ДОСТАПНО ВО НЕКОЛКУ ШАРЕНИ И ЗАБАВНИ ДИЗАЈНИ.

Слични производи