Техномаркет - TEFAL K3170214 ШИШЕ

TEFAL K3170214 ШИШЕ

-20%

Производител: TEFAL
Шифра: 29290146
Достапност: залиха
Редовна Цена:
449 ден.

SMART цена:
359 ден.

ДЕТСКО ШИШЕ ЗА ВОДА ЦЕЛОСНО ХЕРМЕТИЧКИ ДИЗАЈН КОЈ СПРЕЧУВА СЛУЧАЈНО ПРОТЕКУВАЊЕ ИЗРАБОТКА ОД ЛЕСНА, НО ИЗДРЖЛИВА TRITAN® ПЛАСТИКА, БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ШАРЕН И ЗАБАВЕН ДИЗАЈН ШТО ДЕЦАТА ЌЕ ГО САКААТ.

Слични производи