Техномаркет - TEFAL B5674653 SIMPLY ТЕНЏЕРЕ СО КАПАК 24СМ

TEFAL B5674653 SIMPLY ТЕНЏЕРЕ СО КАПАК 24СМ

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 29386962
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,532 ден.

TEFAL SIMPLY CLEAN B5674653 ТИТАНИУМСКИ САД ЗА ГОТВЕЊЕ СО СТАКЛЕН КАПАК ДИЈАМЕТАР 24 СМ THERMO-SPOTTM ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА ПОГОДНО ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА РИНГЛА, СТАКЛО КЕРАМИКА, ГАС

Слични производи