Техномаркет - WHIRLPOOL WFC-3C26N

WHIRLPOOL WFC-3C26N

-18%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29388082
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,990 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 14КОМПЛЕТИ 8 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СЈАЈ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/59

Слични производи