Техномаркет - AEG IKB-32300CB

AEG IKB-32300CB

-22%

Производител: AEG
Шифра: 29388599
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,892 ден.

ИНДУКЦИСКА ПЛОЧА ДВЕ ГРЕЈНИ ПОВРШИНИ Stop & Go ФУНКЦИЈА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ТАЈМЕР ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА

Слични производи