Техномаркет - ECG RM430 РАЧЕН ПАСАТОР

ECG RM430 РАЧЕН ПАСАТОР

-50%

Производител: ECG
Шифра: 29390808
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
749 ден.

РАЧЕН ПАСАТОР МОЌНОСТ 400W 2 БРЗИНИ НА РАБОТА МЕКО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧИЊАТА СЕЧИЛА И РАЧКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТИВКА РЕЖИМ НА РАБОТА

Слични производи