Техномаркет - AEG BEB-331110M

AEG BEB-331110M

-38%

Производител: AEG
Шифра: 29391074
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
19,991 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА ФУРНАТА 71Л 9 ПРОГРАМИ, ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНАТА, МОЖНОСТ ЗА ИСТОВРЕМЕНО ГОТВЕЊЕ НА ТРИ НИВОА ЛЕСНО ЧИСТЕЧКИ ЕМАЈЛ СО ХИДРОЛИЗА, ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ, ВРАТА СО ТРИ СТАКЛА, ЦРНИ POP IN/OUT КОНТРОЛНИ КОПЧИЊА КОИ СЕ ВОВЛЕКУВААТ ЛЦД ДИСПЛЕЈ, ТАЈМЕР, БУЧНОСТ 47ДБ, ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А, БОЈА: ЦРНА, ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/59.4/57

Слични производи