Техномаркет - TEFAL 2745112 ШПАТУЛА МАЛА

TEFAL 2745112 ШПАТУЛА МАЛА

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 3446225
Достапност: залиха
Редовна Цена:
119 ден.

SMART цена:
101 ден.

TEFAL BIENVENUE 2745112 • МАЛА ШПАТУЛА • БОЈА ЦРНА

Слични производи