Техномаркет - TEFAL 2745312 ШТИПКА ЗА САЛАТА

TEFAL 2745312 ШТИПКА ЗА САЛАТА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 3446226
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

SMART цена:
254 ден.

ШТИПКА ЗА САЛАТА МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 220 ° C ИДЕАЛНА ЗА САДОВИ СО НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Слични производи