Техномаркет - GORENJE MVC-72 FW РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

GORENJE MVC-72 FW РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: GORENJE
Шифра: 3545786
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 55 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 5 L / S МАКСИМАЛЕН ПОДПРИТИСОК: 2.3 KПA ВОЛУМЕН НА САДОТ ЗА ПРАВ 0,4 Л ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА: 14 МИНУТИ

Слични производи