Техномаркет - ROWENTA RO3731EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO3731EA ПРАВОСМУКАЛКА

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 739434
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А НИВО НА БУЧНОСТ 78DB МОЌНОСТ 750W КАПАЦИТЕТ НА САД 1.5L

Слични производи