Техномаркет - ISKRA BR-33B4 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ISKRA BR-33B4 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ISKRA
Шифра: 5008384
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА 4.8 NI-MH 4X1300 MAH ЈАЧИНА НА БАТЕРИЈА ВИСОКА УСИСНА МОЌ НЕПРЕКИНАТА РАБОТА 12-13 МИН. КАНИСТЕР СО ФИЛТЕР ШТО ЛЕСНО СЕ МИЕ КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕРОТ( 400ML ЗА ПРАШИНА И 40ML ЗА ТЕЧНОСТИ) ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ПОЛНАЧ КОЈ РАБОТИ НА 220 V ~ 50 HZ 30 W ЈАЧИНА НА МОТОР ЗА УСИСУВАЊЕ НА СУВО ЃУБРЕ И НА ТЕЧНОСТИ 3 ДОДАТОЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОТЕШКО ДОСТАПНИ МЕСТА (КРАТОК ДОДАТОК, ДОДАТОК СО ЧЕТКА И ДОДАТОК ЗА ТЕЧНОСТИ) МАКСИМАЛЕН ВАКУУМ: ≥1.5KPA БУЧНОСТ: 76DB НЕТО ТЕЖИНА: 0,61KG ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈАТА: 385MM (Д X 105MM (Ш) X 114MM (В)

Слични производи