Техномаркет - SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

-8%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 736710
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1800 W САД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER) КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 Л МИКРОФИЛТЕР МЕТАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ЦЕВКИ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ ДОДАТОЦИ

Слични производи