Техномаркет - ROWENTA RO-3753EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO-3753EA ПРАВОСМУКАЛКА

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 739613
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,649 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САД КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1.5L ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА/МОЌ: 750 W ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА 28 KWH/ANN. ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А ТВРДИ ПОДОВИ КЛАСА А / ТЕПИХ-КЛАСА С МИСИЈА НА ПРАШИНА-КЛАСА А ЦИКЛОН СИСТЕМ НА ФИЛТРАЦИЈА ХЕПА ФИЛТЕР (HEPA 13) НИВО НА БУЧАВА 79 ДБ ИНТЕГРИРАНА ЧЕТКА НА РАЧКАТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 6,2М РАДИУС НА ДЕЈСТВО 8,8М ДИМЕНЗИИ (см): 29 × 33,4 × 49

Слични производи