Техномаркет - ISKRA BR-11B6 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ISKRA BR-11B6 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ISKRA
Шифра: 5008385
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА 7,2 NI-MH 6X1300 MAH ЈАЧИНА НА БАТЕРИЈА ВИСОКА УСИСНА МОЌ НЕПРЕКИНАТА РАБОТА 16-16,5МИН. КАНИСТЕР СО ФИЛТЕР ШТО ЛЕСНО СЕ МИЕ КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕРОТ( 400ML ЗА ПРАШИНА И 40ML ЗА ТЕЧНОСТИ) ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ПОЛНАЧ КОЈ РАБОТИ НА 220 V ~ 50 HZ 35 W ЈАЧИНА НА МОТОР ЗА УСИСУВАЊЕ НА СУВО ЃУБРЕ И НА ТЕЧНОСТИ 3 ДОДАТОЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОТЕШКО ДОСТАПНИ МЕСТА (КРАТОК ДОДАТОК, ДОДАТОК СО ЧЕТКА И ДОДАТОК ЗА ТЕЧНОСТИ) МАКСИМАЛЕН ВАКУМ: ≥1.5KPA БУЧНОСТ: 76DB НЕТО ТЕЖИНА: 0,78KG ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈАТА: 400MM (Д) X 130MM (Ш) X 144MM (В)

Слични производи