Техномаркет - PHILIPS FC9351/01 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

PHILIPS FC9351/01 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5009821
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
8,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САД ПРОТОК НА ВОЗДУХ (МАКС.) 37 L / S ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 1900 W НИВО НА БУЧАВОСТ 82 DB ВШМУКУВАЧКА МОЌ (МАКС.) 370 W ФИЛТЕР НEPA 10, КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕРОТ 1, 5 l БОЈА СПОРТ ЦРВЕНА ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ ПРОДОЛЖЕТОК ЗА ТЕСНИ ПОВРШИНИ ИНТЕГРИРАНА ЧЕТКА СТАНДАРДНА ВШМУКУВАЧКА ЦЕВКА MULTICLEAN ВШМУКУВАЊЕ ТЕЖИНА И ДИМЕНЗИИ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (LXWXH) 410 X 281 X 247 МИЛИМЕТРИ МАСА НА ПРОИЗВОДОТ 4,5 КГ потекло: Кина

Слични производи