Техномаркет - TEFAL K2071114- PIZZA CUTTER НОЖ ЗА ПИЦА

TEFAL K2071114- PIZZA CUTTER НОЖ ЗА ПИЦА


Производител: TEFAL
Шифра: 739250
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

SMART цена:
199 ден.

НОЖ ЗА ПИЦА ЛЕСНО СЕЧЕЊЕ БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ НА САДОВИТЕ ОТСТРАНЛИВ НОЖ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ИЗДРЖЛИВ ДО ТЕМПЕРАТУРА ОД 230° C МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи