Техномаркет - ELECTROLUX EHF-6346XOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-6346XOK ПЛОТНА

-13%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738463
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
17,398 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ / 2 ДОДАТНИ ТOUCH - КОМАНДИ МОЌНОСТ - 7000W. (МАКС.) СИГУРНОСНА БРАВА CHILD ZONE/AUTO OFF СВЕТЛЕЧКИ ИНДИКАТОРИ МЕТАЛНА РАМКА ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) - 3.8Х57.6Х51.6 СМ.

Слични производи