Техномаркет - TEFAL K2060314 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K2060314 КУЈНСКИ ПРИБОР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 739249
Достапност: залиха
Редовна Цена:
359 ден.

SMART цена:
305 ден.

ЛАЖИЦА ЗА ЦЕДЕЊЕ ИЗДРЖЛИВА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ СИЛИКОНСКИ ПРСТЕН КОЈ ГО СПРЕЧУВА ИСКАЧУВАЊЕТО НА ТОПЛИНАТА ДО РАЧКАТА

Слични производи