Техномаркет - SAMSUNG CTR-164NC01/BOL ПЛОТНА

SAMSUNG CTR-164NC01/BOL ПЛОТНА

-21%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29286510
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,219 ден.

ПЛОТНА КЕРАМИЧКА ПОВРШИНА ТЕНОК И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗОНИ ПРИЛАГОДЕНИ НА СЕКАКОВ ВИД САДОВИ ЗА ГОТВЕЊЕ АВТОМАТСКА ЗАШТИТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦАТА МЕНИ НА ЕКРАН НА ДОПИР ДИМЕНЗИИ 575 Х 505 Х 52,6 ММ

Слични производи