Техномаркет - AMICA PG-310300B ПЛОТНА

AMICA PG-310300B ПЛОТНА

-21%

Производител: AMICA
Шифра: 29291149
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
8,689 ден.

ПЛИНСКА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 2 ПЛИНСКИ ЗОНИ ЕЛЕКТРОНСКА ЗАПАЛКА СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ЗА ПЛАМЕНОТ ПЛИНСКИ ПЛОЧИ ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 30/4.66/52

Слични производи