Техномаркет - GORENJE M420CW МИКСЕР

GORENJE M420CW МИКСЕР

-9%

Производител: GORENJE
Шифра: 29291178
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 450 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЗА ЛЕСНО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 5 ТУРБО-КОПЧЕ ЗА ИНСТАНТНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА КОПЧЕ ЗА ВАДЕЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ МАТАЛКИ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОЦИ : ВИСОКО ЕФИКАСНИ МАТАЛКИ ЗА МЕШАЊЕ И МЕСЕЊЕ, ИНОВАТИВНИ МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ БОЈА: БЕЛА БОЈА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,3 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 18,8 × 14,2 × 8,4 CM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,2 KG

Слични производи