Техномаркет - AEG HRB-32310CB ПЛОТНА

AEG HRB-32310CB ПЛОТНА

-21%

Производител: AEG
Шифра: 29390482
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,699 ден.

SMART цена:
9,992 ден.

ВГРАДЛИВА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА КОМАНДИ НА ДОПИР 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ STOP&GO ФУНКЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ПЛОЧАТА ЗА ГОТВЕЊЕ CHILDLOCK ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ (BXHXD): 520X270X490 MM

Слични производи