Техномаркет - GORENJE M360CW МИКСЕР

GORENJE M360CW МИКСЕР

-25%

Производител: GORENJE
Шифра: 29391397
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

Моќност на моторот (max): 345 W Број на степени на вентилаторот: 5 On/off копче и копче за регулирање на вртежите Материјал на куќиште: Пластично

Слични производи