Техномаркет - BOSCH MFQ3010 МИКСЕР

BOSCH MFQ3010 МИКСЕР

-12%

Производител: BOSCH
Шифра: 29395827
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,671 ден.

РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 2 БРЗИНИ ТУРБО ФУНКЦИЈА МАТАЛКИ ЗА МАТЕЊЕ, МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО БОЈА БЕЛА

Слични производи