Техномаркет - GORENJE BM-1600 WG АПАРАТ ЗА ЛЕБ

GORENJE BM-1600 WG АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: GORENJE
Шифра: 5006306
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,990 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (W) 850 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ПЕЧЕЊЕ 1,6 КГ 16 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ ТАЈМЕР ИЗБОР НА БОЈА НА КОРАТА ДИСПЛЕЈ ПРОЗОРЕЦОТ ЗА ПРОВЕРКА БОЈА БЕЛА

Слични производи