Техномаркет - TEFAL PF610138 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF610138 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

-12%

Производител: TEFAL
Шифра: 738908
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,799 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ  3 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ  КАПАЦИТЕТ:750G-1KG-1,5KG  16 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ 1 БЕЗГЛУТЕНСКА ПРОГРАМА  ОДЛОЖЕН СТАРТ  ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ

Слични производи